Itt fogjuk közölni a 2017.évi Greenlight pályázatok támogatottjait. A lista közlésének tervezett időpontja 2017. április 15.


Támogatottak összevont listája a 2014 – 2016. évi lezárt pályázatokhoz   
                                                   

„A Tevékenységközpontú pedagógiáért” Észak-Kelet Magyarországi HEF Alapítvány
„Flóra” Értelmi Fogyatékosok és Autisták Egyesülete
„Segíts hogy élhessünk” Állatvédő Egyesület
„Új Világ” Alapítvány
A Napbaöltözött Asszony Egyesület
Action Solutions Humán Szolgáltató Kft
Aeronet Bt
Ágoston Ildikó
Air Pub Café Kft
Albaregia-Metal Kft
Alföldi Cigányzenészek Kulturális Egyesülete
Alföldi Napszél Szociális Szövetkezet
Algyői Tisza Szabadidő, Sport, Környezetvédő és Rekreációs Egyesület
Alkohol-Drogsegély Ambulancia
Almási István Gergely
Alsótanya Kulturális, Művelődési és Turisztikai Egyesület
Alsóvárosi Polgárőr Közhasznú Egyesület
Alsóvárosi Polgárőr Közhasznú Egyesület
Anyag- és Oldalszerkezeti Kutatócsoport, Szerves Kémiai tanszék, Szegedi Tudományegyetem
Arany János Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és EGYMI
Areión Kulturális Egyesület
Arlói KKE
Árvai Dávid
Attilafarm Kft
Aurum Froms Grand KFT
Bajai Liszt Ferenc Énekkar Egyesület
Balázs Szilvia
Bálintné Dóci Brigitta
Balogh Richárd(Richárd Rádió)
Baptista Integrációs Központ
Baptista Szeretetszolgálat Regionális Humán szolgáltatási Központ
Baptista Szeretetszolgálat Regionális Szociális Központ (Debrecen)
Baranya Megyei Önkormányzat Közegészségügyi, Narkomán Fiatalokat Gyógyító- Foglalkoztató Közalapítvány (INDIT Közalapítvány)
Bárczi Diáksport Egyesület
Barcsi Polgárőr Egyesület
Beledi Általános Művelődési Központ
Beledi Sportegyesület
Bendes Lászlóné
Bere Árpád
Bereg Többcélú Egyesület
Béres Gábor
Béry András
Bevándorlókért és Rászorulókért Alapítvány
Bock Éva
Bodolyabéri Roma Nemzetiségi Önkormányzat
Bogár László
Bolecsekné Ádám Mária
Bor-Gasztro-Turizmus Egyesület
Bor-Gasztro-Turizmus Egyesület
Bori János
Borsodsziráki Bartók Béla Általános Iskola
BOSZI Egyesület
Budapesti gazd. Szakk. Centr. Pest. Közgazd. És Inf. Szkközépiskolája
Bujdosó Sándor
Burai Károlyné
Cegléd és Térsége Látássérültjeinek Egyesülete
Cegléd és Térsége Látássérültjeinek Egyesülete
Ceglédi Nagycsaládosok Közhasznú Egyesülete
Creative Elephant Studio Kft.
Cri Du Chat Baráti Társaság
Czímer Zoltán nyelvtréner
Czöndörné Mohai Ibolya
Családsegítő Szolgálat, Gyermekjóléti Központ és Családok Átmeneti Otthona
Császár Zsolt
Csemete Nagycsaládosok Egyesülete Zsombó
Csenger Kistérségi Szociális Szolgáltató Központ Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat
Csengeri Gyermek és Ifjúsági Önkormányzati Kiemelkedően Közhasznú Egyesület
Cser Tamás
Csévharaszt gyermekeiért Ifjúsági Közalapítvány
Csiszár Zoltán
Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház
Csongrád Megyei Vakok Otthona
Csorba Győző Könyvtár
Dabas és Térsége Látássérültjeinek egyesülete
Danilo Sportegyesület
DAPE
Debreceni Egyetem Tájvédelmi és Környezetföldrajzi Tanszék
Dél-Alföldi Rézfúvós Egyesület
Dél-Dunántúli Motoros Egylet
Derdák Gusztáv
Diamond Lovas Se
Divine Triangle Kft
Dorogi Nehézatlétika Club
Down Alapítvány Gondozóháza
Dr Bugyi István Kórházért Alapítvány
Dr. Alapi Tünde (Szegedi Tudományegyetem)
Dr. Göllesz Viktor Rehabilitációs Intézet és Ápoló Gondozó Otthon
Dr. Nagy János Árpád
Drávai László
Drogprevenciós Munkacsoport
Dudari Alma Mater Alapítvány
Dunaföldvári Bölcsődét Támogató Alapítvány
Dunakanyari Látássérültek Egyesülete
Dunakeszi Polgárőr Egyesület
Eclipse Film
Edison Villamossági Szerviz Kft
Egri Mívesvas Kft
Egyesített Szent István és Szent László Kórház – Rendelőintézet, Szent László Kórház telephely, I. Infektológiai Osztály
Elek-Ágn Állatmenhely Közhasznú Alapítvány
Encsencs Roma Nemzetéségi Önkormányzat
ENVECO Kft
Enyedi Zita Mária
Érdi Motoros Egyesület
Erdőmentők Alapítvány
Értelmi Fogyatékos Gyermekekért Alapítvány
Esély Pedagógiai Központ Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola
Esély Tolnának Alapítvány
Fábiánné Domán Hermina
Farkas Dezső
Fehér Zsuzsanna
Fehérné Korcz Judit
Fekete István Csaba
Fekete István Csaba
Fix-English Kft
Flandorffer Ignác Szociális Intézmény Sopron Pszichiátriai Betegek Otthona Ágfalva
Fodor Balázs
Fotoakusztikus Kutatócsoport, Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék, Szegedi Tudományegyetem
Fulfillment Kft
Fürkész Óvoda
Füzesabonyi Természetjáró Egyesület
Gábor Ferenc
Gálné Erzse Judit
Gépjárműtechnikáért Alapítvány
Gilvádi Tanácsadó és Szolgáltató Kft
Gruber Szilvia
Gumi Impex Kft
Gyengénlátók Ált. Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma
Gyerekerdő-Kerekerdő Alapítvány
Gyermekek a Táncért Alapítvány
Gyöngyös Otthon Segítünk Alapítvány
Habur Ker. Bt.
Hagyományőrző Pálffy Huszár Egyesület
Hajas Anett
Hajdúné Jenei Éva
Hárofit KHE
Hernádi Szülők a Gyermekekért Egyesület
Holdmacska Retextil
Honvéd Nyugdíjas Klub Szabadszállás
Hopus Hungary Kft
Horizont Alapítvány
Horváthné Szatmári Andrea
IBEV Kft
Ifj. Nagy Béla
Irmák Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
ITAMOL Innovációs Kft
ITAMOL Innovációs Vállalkozásfejlesztő Oktató és Képző Kft.
Jakab Johanna
Janni Béla
Járom Kulturális Egyesület
JARUS Bt
Játékos Tudomány Egyesület
Jelenünkért és Jövőnkért Alapítvány
Jenei István Zoltán
Juhász Bence
Juta Art Kft
Kanyó Tamás
Kapitány Zsolt
Karádi Szilvia
Karitász a Hármashatáron Alapítvány
Katácska Bt
Katrinca Néptánccsoport Egyesület
Kenézlői Civil Egyesület
Keresztény Advent Közösség Szociális Szolgálata Alapítvány (Hajléktalanok Nappali Melegedője és Utcai Gondozó Szolgálata)
KGM Europe Kft
Kinizsi Vére Hagyományőrző Egyesület
Kisbíró Kft
Kiskunfélegyházi Fúvószenekar Egyesület
Kiss László
Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Társulás Ajak Alapszolgáltatási Központ
Kiszel Ferencné a Vöröskereszt Medgyesbodzási Alapszervezete részére
Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság
Komlói Mentőalapítvány
Kónya Gábor Balázs
Kothencz Gabriella
Kovács Rita
Körösladányi Városszépítő Egyesület
KÖZ-PONT Egyesület Ásotthalom
Közép-Kelet-Európai Rekreációs Társaság
Községi Könyvtár Bajna
Kreatív-S 7000 Kft
Krisna-völgy Indiai Kulturális Központ és Biofarm
Kutus Bence
Lantos Gabriella (kozmosz egyesület)
Lehel Könnyebben Egyesület
Literátusz Kft
Lóczi Erzsébet
Lovas István
Madách Irodalmi Társaság
Madarász Hajnalka
Magera Design Kft
Magera Viktória
Magyar Földtani Védegylet
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Dél-Alföldi Régió Játszótér-Játszóház és Sportpark
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza Fogyatékosok Napközi Otthona - Keszthely
Magyar Mentőszolgálat Alapítvány
Magyar Szegénységellenes Alapítvány Gyereksegély Programiroda
Magyar Természettudományi Múzeum
Magyar Vadásztrófea Egyesület
Magyar Vöröskereszt Baranya Megyei Szervezete
Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Szervezete
Magyar Zenei Kulturális Alapítvány
Magyarok Nagyasszonya Plébánia
MAHOSZ SE
Mandula Óvoda
Mária Gondozóház Esztergom
Maroslelei Zengő Óvoda
Márton Lászlóné
Med Fabó Bt
Medanto Eü. Szolg. Bt
Meosz Myasthenia Gravis Önsegélyző Betegcsoport
Mese Kalap Bt
Mészáros Lászlóné
Metropolis Media Group Kft.
Mi Érted Élünk Egyesület
Miénk Fogyatékkal Élőkért Alapítvány
Mile Anikó
MINDIG VAN REMÉNY Daganatos Betegekért Alapítvány
Mirlit Bt
Miskolci Hallássérültek Egyesülete és Sportklubja-Veres Sándor
Monori Rendőrkapitányság
Móra Ferenc Népszínház Egyesület
Moroz Ilona
Mosolyt Minden Arcra Alapítvány
Mosonmagyaróvári Önkéntes Tűzoltó Hagyományőrző Egyesület
Mozaik Pénzügyi Tanácsadó Kft
Mozdulat és Forma Bt
MOZDULJ Mozgáskorlátozottak Sportegyesülete
Mozgáskorlátozottak Egyesülete Kalocsa és Vidéke
Mozgáskorlátozottak Nógrád Megyei Egyesülete
Mozgássérültek Budapesti Egyesülete
Mozgássérültek Ceglédi Önálló Egyesülete
Mozgássérültek Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Egyesülete Rákóczifalvai csoportja
Mozgássérülten az Önálló Életért Kunhegyesen Alapítvány
Nagycsaládosok Ecsegfalvi Egyesülete
Nagycsaládosok Nógrádsápi Egyesülete
Nagycsaládosok Országos Egyesülete Benedek Szilvia
Nagykörüi Közösségépítők Egyesület
Nagyné Béres Andrea
Nagyné Herczeg Eszter
Nagyvázsonyi Kinizsi Nonprofit Kft
Nánási Polgárőr Egyesület
Napos Oldal a Sérült Emberekért Alapítvány
Napos Oldal a Sérült Emberekért Alapítvány
Napsugár Otthon Fogyatékos Személyeket Ellátó Részleg Ásotthalom
Négy Zöld Pont Bt
Nemesborzova Község Önkormányzata
Nemesházi Bernadett
Németh Mónika
Novimex Kft
Nyírség Könyvtár Alapítvány
Nyírségi Látássérültek Egyesülete
Nyugdíjas Pedagógusok Orosházi Egyesülete
ODPictures Art Studio Kft.
Orfeusz Egyesület
Orosházi Kórház-Sürgősségi Betegellátó Osztály
Országos Mentőszolgálat
Ozsvárt Tünde Ágnes
Önkéntes Tűzoltó és Polgárvédelmi Egyesület Bolhás
Öt Pont Egyesület
Pákász Futam Se
Pallag Csenge
Pap Krisztián
Pápakörnyéki Önkormányzatok Feladatellátó Intézmény Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálata
Pázmándi Nosztalgia-jármű Egyesület
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ, Sebészeti Klinika, Mellkassebészeti Osztály.
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ, Sebészeti Klinika,Általános Sebészeti Osztály I.
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ, Sebészeti Klinika,Általános Sebészeti Osztály II.
Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ, Sebészeti Klinika,Transzplantációs Osztály.
Pestújhelyi Gyermekotthon
Pétervásárai Ifjúsági Egyesület
Petróczi Katalin
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Pintér György
Pintér István
Pintér Jenő Lóránd
Piroskavárosi Szoc. és Rehab. Fogl. Nonprofit Kft
PLP-Vár Kft
PontMás Alapítvány
Pöttöm Park Alapítvány
Presidium Közhasznú Egyesület
Pszichotikus Betegségben Szenvedők Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Érdekvédelmi Egyesülete
Pszichotikus Betegségekben Szenvedők Szabolcs-Szatmár Bereg megyei érdekvédelmi egyesülete
PTE ÁOK Kórélettani és Gerontológiai Intézet Energetikai és Kísérleti Gerontológiai Laboratórium
PTE ÁOK Kórélettani és Gerontológiai Intézet Légzésfiziológiai Laboratórium
Pusztamérgesi Futball és Motoros Club
RBL TRADE KFT
RC Foto Kft
Reménység Gyermeksegély és Rehabilitációs Alapítvány (Bázis Addiktológiai Közösségi Szolgálat)
Reumabetegek a Célzott Terápiáért Egyesület
Robbie-Vet Kft
Rónai Katalin
Rothár és Bartha Kft
Röntgen-Krisztallográfiai Kutatócsoport Szegedi Biológiai Kutatóközpont
Sakkmatyi Betéti társaság
Sándor József Benedek
Sansei Consulting Kft
Sarkad és környéke Többcélú Kistérségi Társulás Kistérségi Humán Szolgáltató Központ
Schneider Richárd
Sclerosis Multiplex-es /SM/ Betegek Csongrád Megyei Egyesülete
Sérültek Egyesülete Gyöngyös
Simon Endréné
Sl Control Kft
Sóly Községi Nyugdíjasok Érdekvédelmi Érdekképviseleti Egyesülete
Solymári Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület
Somogy Megyei Gyermekvédelmi Igazgatóság Óvodája Általános iskolája és Gyermekotthona
Sopron és Környéke Család és Gyermekjóléti Ellátás Intézete
Sorstárs Támogató Szolgálat
Sós Rita
Spedelite Kft
Szabási Sportegyesület
Szabó Enikő
Szabóné Hajzer Erika
Száva és Tsa Bt
Széchenyi Zsigmond Ált. Isk.
Szeged Hajnóczy Utcai Óvodásokért alapítvány
Szegedi Írók Társasága
Szegedi Közéleti Kávéházi Esték Alapítvány
Szegedi Krúdy Gyula Szakképzési Alapítvány
Szegedi Pszoriázis Egyesület közhasznú szervezet
Szegedi Tudományegyetem, Környezettudományi és Műszaki Intézet
Szegedi Tudományegyetem Gyógyszerhatástani és Biofarmáciai Intézet
Szegedi Vasutas Sportegyesület Tömegsport szakosztálya
Szegedi Vízimentő és Tűzoltó Szakszolgálat
Szeifert Sándor
Szélike Alapítvány
Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Szent László Somogyi Apátságért Alapítvány
Szente Zoltán egyéni vállalkozó
Szigethalmi Polgárőr Egyesület
Szilágyi Árpádné e.v. (Zöld Föld Környezetvédelmi iroda)
Szilágyi Zoltán EV.
Szirák Polgárosodásáért Alapítvány
Szivárvány Autizmus Egyesület
SZMJVÖ Kríziskezelő központ
SZMJVÖ Kríziskezelő Központ Székesfehérvár
Szociális és Gyermekjóléti Alapszolgáltatási Intézmény Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálata
Szociális Gondozó Központ Gyermekjóléti Központ
Szóljon a rock! magazin
Szombathelyi Egyházmegyei Karitász HÁRSFA-ház Pszichiátriai és szenvedélybetegek nappali ellátója és szociális Foglalkoztatója
Szomolyai Cseresznyeszem Óvoda
Szőke Beatrix
Tamási és a Városkörnyéki Önkormányzatok Szociális Integrációs Központja
Tari Tünde
Tarnai László Alapítvány
Települési Szociális Egyesület
Természetfilm.hu Tudományos Filmműhely Egyesület
Tiszafüredi Roma Nemzetiségi Önkormányzat
Tiszapüspöki Óvoda
Tószegi Zoltán
Towin Kft
Tulipán Bölcsőde Egyesület
Tungli Zsuzsanna
Turista és Természetjáró Információs Egyesület
Ugar Egyesület
Útkeresés Segítő Szolgálat Családok Átmeneti Otthona Dunaújváros
Üdvhadsereg Válaszút Háza
Váci zsidó hitközség
Váci Zsidó Hitközség
Vajai Református Énekkar Egyesület
Vak diákok Sportegyesülete
Vakok és Gyengén látok Zala Megyei Egyesülete
Vakok és Gyengénlátók Közép-Magyarországi Regionális Egyesület
Vakok és Gyengénlátók Zala Megyei Egyesülete
Vakok Óvodája, Ált. Iskolája, Speciális Szakiskolája EGYMI, Gyermekotthona és Kollégiuma
Varga Frigyes
Veszprém Megyei Kórházért Alapítvány
Viktória Optika Kft
Vincze Ágnes
Vincze Andrea
Wemsical Ifjúsági és Kulturális Egyesület
Zalaegerszeg és Környéke Ipartestület
Zalaegerszegi Landorhegyi Óvoda
Závod Község Önkormányzata
Zonta Alapítvány a mozgássérült gyermekekért
Zum Ker. és Szolg. Bt

kerdes

Kérdése van?

telefonÉrd.: 70/244-2694 munkanap 9-17 h

palyazat

Pályázni akar?

Folyamatban lévő pályázatok a „Pályázatok” menüben

adomany

Adományozni akar?

telefonÉrd.: 70/244-2694 munkanap 9-17 h

stamp

Igazolást kér?

telefonÉrd.: 70/244-2694 munkanap 9-17 h